סוף שבוע של תרבות ואמנות במדריד
אדמה מסעות וטיולים  
   
   
 

מחיר הטיול (לאדם בחדר זוגי)

מחיר לאדם בחדר זוגי 930 אירו
מסי נמל והיטלי דלק (עשוי להשתנות) 62 אירו
סה"כ 992 אירו
 
היא הלב הפועם של ספרד. לחובבי האמנות, מדריד היא יעד מצוין- אחת מבירות האמנות של העולם. אפשר למצוא בה מגוון של מוזיאונים, שהמפורסמים בהם הם הפרדו ומוזיאון ריינה סופיה וכן גלריות רבות, הפזורות בכל העיר. בנוסף, יש בה חיי לילה תוססים- מבחר של בארים, מסעדות, ובתי קפה הפתוחים עד השעות הקטנות של הלילה. פרט לאמנות, יש בה מבנים ארכיטקטונים יוצאי דופן ואוכל מצוין.
זהו סמינר עירוני בדגש תרבות ואמנות, הכולל סיורים עירוניים רגליים, ביקור במוזיאונים קלאסיים ומודרניים, היכרות מעמיקה עם מדריד, על רחובותיה ורובעיה.
 
 
 
 
 
יציאה:11 דצמ'-
 
חזרה: 14 דצמ'
 
     
       
 

 

תכנית הטיול
יום 1 תל אביב- מדריד
יום ה' 11 דצמ' עם בוקר נטוס מתל אביב למדריד. נתמקם במלוננו ואחר הצהרים נערוך סיור רגלי ראשון בין אתריה המרכזיים של העיר : ארמון המלוכה, סביבת שוק אל ראסטרו וכיכר דה לאבפייס. רובע סלמנקה המהודר שממזרח לשדרות הרקולטוס. לאורך שדרת קסטייאנה נמצא רובע העסקים המודרני של העיר, רחוב גראן ויה ממנו נגיע לשער הכניסה לעיר, סיור בכיכר אספניה, כיכר סיבלס המונומנטלית וכיכר העצמאות, פוארטה דל סול, כיכר מאיור, כיכר דה אוריינטה ועוד. בכל הלילות נלון במדריד.
Tel Aviv
Madrid
יום 2 מדריד
יום ו' 12 דצמ' פראדו, טיסן וריינה סופיה , המכונים "משולש הזהב", הם שלושה מוזיאונים מעולים הניצבים לאורך פסאו דל פראדו, שהפכו את מדריד לאחת מבירות האמנות של העולם.
נקדיש את חלקו של היום למוזיאון הפראדו, המקבילה המקומית של הלובר. נשלב גם טיול הליכה באזור "משולש הזהב" ופארק רטירו.
 
יום 3 מדריד
שבת 13 דצמ' נבקר במוזיאון טיסן בורנמיסה. נשלב גם ביקור בגלריית אמנות ונסייר ברגל בשניים מהרובעים הציוריים של מדריד- רובע צ'ואקה השופע גלריות, חנויות מעוצבות בתי קפה ומועדוני גייז, ורובע מאלאסניה הבוהמי הסמוך לו.
 
יום 4 מדריד – תל אביב
יום א' 14 דצמ' נבקר במוזיאון ריינה סופיה ובגלריית מטדרו. נטייל באיזור הנהר, וברובע הסופרים. בערב ניסע לשדה התעופה לטיסתנו חזרה לתל אביב.
נחיתה צפויה לפנות בוקר של יום 5.